1
/
de
1
Indulge in luxury with our Silver 925 Rhodium Plated Round Matching Set. Adorned with hand cut Pineapple Cut CZ stones, this set is both elegant and exclusive. The dangling design adds a touch of sophistication to any outfit. Experience the art of fine jewelry with this impeccable set.
STS00262
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Finish | Nickel Free Black Rhodium Plated |
| Metal Color | Silver |
| Earrings Dimension | 6.3mm x 13.2mm |
| Pendant Dimension | 7.9mm x 16.4mm |
| Plating | Rhodium Plated |
| Length | 16+1 Inches |
| Stone Type | 1 White CZ 8.0mm, 2 White CZ 6.0mm |
925 Sterling Silver Rhodium Plated Round Hand Cut Pineapple Cut CZ Dangling Matching Set
925 Sterling Silver Rhodium Plated Round Hand Cut Pineapple Cut CZ Dangling Matching Set
SKU: OKSTS00262
Wholesale price:
$46.10 USD
Wholesale price:
Precio de oferta
$46.10 USD
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
Stock:
En existencias
Cantidad
No se pudo cargar la disponibilidad de retiro
Indulge in luxury with our Silver 925 Rhodium Plated Round Matching Set. Adorned with hand cut Pineapple Cut CZ stones, this set is both elegant and exclusive. The dangling design adds a touch of sophistication to any outfit. Experience the art of fine jewelry with this impeccable set.
STS00262
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Finish | Nickel Free Black Rhodium Plated |
| Metal Color | Silver |
| Earrings Dimension | 6.3mm x 13.2mm |
| Pendant Dimension | 7.9mm x 16.4mm |
| Plating | Rhodium Plated |
| Length | 16+1 Inches |
| Stone Type | 1 White CZ 8.0mm, 2 White CZ 6.0mm |
Gram weights are approximate and may vary, affecting the final price. OroKing strives for accuracy, but if you notice any errors, please kindly let us know so we can make things right. We're here to help!
